Leave Your Message
01020304

За нас

Основана во 2012 година

Shenzhen Hwatime Biological Medical Electronics Co., Ltd. е високо-технолошка компанија интегрирана со целиот опсег на R&D, производство, продажба и услуги по продажбата на мониторите на пациентите.
Седиштето се наоѓа во Шенжен Кина, силиконската долина на Кина високотехнолошки медицински инструменти. Во земјата има повеќе од 20 експозитури и канцеларии за постпродажни услуги. Доставуваме и извезуваме производи во повеќе од 90 земји и региони ширум светот. Речиси 10.000 медицински установи користат производи од Hwatime секој ден.
Гледај Повеќе
2012 година
Години
Основана во
80
+
Земји и региони извознички
4600
м2
Површина на подот на фабриката
200
+
Големина на тимот

Апликациска индустрија

И покрај тоа што обезбедува квалитет на производот, Hwatime Medical со нетрпение очекува да соработува со нашите партнери врз основа на взаемна корист и да создаде брилијантна иднина со поповолни цени и подобри услуги.

Нашите најнови вести

И покрај тоа што обезбедува квалитет на производот, Hwatime Medical со нетрпение очекува да соработува со нашите партнери врз основа на взаемна корист и да создаде брилијантна иднина со поповолни цени и подобри услуги.

Заинтересирани?

Кажете ни повеќе за вашиот проект.

ПОБАРАТЕ ЦИТАТ